Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborcze obietnice w sądzie. Sąd ukarał kandydatkę z podlubelskiej gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 21:22 Powrót do artykułu
Wcześniej zagłosowałbym na Podlodowskiego - przeciwko PiS, ale w obecnym układzie (wszędzie PiS dysponuje kasą) to głosowanie na podlodowskiego to skazanie gminy na niebyt. Po tej akcji sądowej stracił Pan jakiekolwiek powody do głosowania na Pana. Okazał się Pan zwykłym pieniaczem, który zamiat prawdy woli kneblować ludziom usta sądami. Pomimo, że nie lubię pisu to zagłosuje na tą dziewczynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JUŻ KONIEC ŚWIATA BLISKO, RZECIEŻ KOBITA NAPISAŁA TO CZEGO JA TEZ NIE WIDZĘ ! o NIE  CHŁOPAKI TEGO TAK NIE POZOSTAWIMY ! RECE NA STÓL 4-GO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara za fałszywe informacje w czasie kampanii powinna zaczynać się od 40.000zł. Jak ma być uczciwie to od samego początku. Ps. jeżeli chodzi o obecnego wójta, to wystarczy posłuchać sesje rady gminy na której mówi, że "ten projekt i tak nie rokował" - a mieszkańcy pieniądze płacili na przygotowanie dokumentacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Podlodowski coś jest na rzeczy że się tak pan zdenerwował   w takiej małej gminie łatwo zweryfikować rzeczywistośc z ultką . SĄDEM SĄ MIESZKAŃCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Podlodowski  coś jest na rzeczy  że się tak pan zdenerwował   w takiej małej gminie łatwo zweryfikować rzeczywistośc z ultką . SĄDEM SĄ MIESZKAŃCY Panie święte słowa pan mówi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojcie zawiodłem się na Panu ponieważ w ulotce tej Pani wypisana jest większości prawda a pan nie ma odwagi się przyznać że przez te 4 lata tak nie wiele Pan zrobił......a I to Pana boli chyba że miała odwagę się pod tym podpisać a nie dawać anonimową ulotkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest też karygodne przytrzymywanie przez Wójta wcześniej przelanych na konto Gminy pieniędzy rządowych przez Ministerstwo przeznaczonych na wypłaty zasiłków i  rządowych programów no bo przecież trzeba z  z tych pieniędzy uzyskać zysk procentowy  na płacenie za imprezy i przyjemności ciekawe czy z tego go ktoś rozliczy, trzeba by się przyjrzeć rozliczyć ze strony finansowej. Panie wójcie odrobinę godności, trzeba umieć przegrywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję tej Pani dzienikarce zabrać ta ulotkę i przejechać po Gminie i zobaczyć co zrobił a nie pisać. Bo oprócz transportu to ja reszty nie widzę. No chyba za mało pije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Podlodowski broni Zduna i promuje go w wiesściach to proste kolejny układ juz zawiązany gdy Podlodowski wygra Zdun zostanie zastępcą, Narodowiec sekretarzem a Korbusowa bedzie dyrektorem mełgiewskiego domu kultury. Co do Zduna cienko mu wróżę "Panie Zdunie za gnębienie podwładnych przyjdzie kara. Zawsze trzeba być człowiekiem a nie tylko partyjnym bojarem" tak sie o nim wypowiadają jego pracownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ mełgiewski trzeba rozwalić i postawić na kompetencję i uczciwość a Pani Korbus-Król niech się wstydzi czy wypada żonie Przewodniczącego Zarządu Regionu Środkowowschodniego uczestniczyć w tej ośmiornicy Mełgiewskiej. Czy śladowe poparcie w poprzednich i obecnych wyborach niczego tej Pani nie nauczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa polityka pisiorstwa: opluc, naklamac, zniszczyc! Takie zera jak pani Wojcik powinny byc eliminowane z zycia publicznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta pani opuści naszą gminę zasługujemy na więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta pani opuści naszą gminę zasługujemy na więcej.
 Intrygi, podchody ,manipulowanie ludźmi , ploty to jej mocna strona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek ty skarżypyto, poleciałeś do gazet bo... kobieta Cię bije. Wójt jesteś, masz jaja czy nie?? Nie bądź siusiumajtek! Pokaż jej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierac Wojcikowa i niech spelni wszystkie obietnice! Ciekawe jak bedzie wygladal zalew w Krepcu? Obiecanki cacanki, a zanjomi i rodznka beda mieli nowa prace..... bu ha ha Nigdy wiecej Pisu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan chyba  nic nie rozumie , mówi pan że jest zadowolony z wyroku. Z a d o w o l o n y      z tego że  a cała sprawa  obróciła się w w drugą stronę. Dla kontrkandydatki  przysłowowa woda na młyn . Jestem mieszkańcem sąsiedniej gminy , nie znam wogóle kulisów sprawy  czytam to co czytam ,jak napisała nie prawdę to ludzie zagłosują na pana , a jak prawdę co nie trudno zweryfikować no to pan strzeli sobie gola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne, chcecie wybrać Pania Wojcik, ktorej kampania opiera się na obrażaniu wladz gminnych.  Nie tylko wójt za to odpowiada, ale i rada gminy, a rada gminy to w większości jej "fani". Myślicie, że Pani kandydatka nie ma juz zaplanowanych nowych miejsc pracy w ug dla swoich znajomych i rodziny? Czy ta Pani cos potrafi czy jest tylko marionetka pisu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość arogancji populizmu w gminie ukrywania się za innymi komitetami a tak naprawdę to PSL SLD-Razem dla Powiatu, KWW Ryszarda Podlodowskiego -PSL nie trzeba się wstydzić chyba że barwy partyjne były i są pszeszkodą w uzyskaniu dobrego wyniku w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mełgiew nie oceniaj kompetencji Pani Wójck i nie nazywaj ja marionetka PISU, pomyśl o kompetencji obecnych władz gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w krepcu już 18 lat i powiem szczeze że przeczytałam tą ulotke jeszcze raz by wydac opinie na spokojnie i powiem szczeze jak sad może skazac za mówienie prawdy przeciez w krepcu nad zalewem nic nie zrobione  czy powstały jakieś świetlice wsparcia a czy wybudował chociaz jedną sale gimnastyczną ??W piereszej turze głosowałam na zduna a w drugiej sami Państwo chyba wiecie P. Wójcik  P.s a propo zatrudniania rodziny i  znajomych to myślę że PSL jest mistrzem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...